Gusle iz bloka.png

Humanitarna organizacija „Srbi za Srbe“ organizuje sutra u Kulturnom centru Trebinje svoj prvi humanitarni koncert pod nazivom „Gusle iz bloka“.

Ovo humanitarno veče biće posvećeno očuvanju tradicije i pružanju pomoći socijalno ugroženim višečlanim srpskim porodicama, a okupiće veliki broj poznatih guslara i umjetnika koji će nastupiti u znak podrške ovoj plemenitoj akciji.

Pred trebinjskom publikom nastupiće guslari Maksim Vojvodić, Željko Vukčević, Veselin Deretić, Jugoslav Ilić, Miloš Narančić, Petar Mrkaić, Đorđe Stevović, Sveto Vujović, Vuk Ćosović i Danilo Nožica, kao i etno pojac Tijana Vučetić, GKUD „Alat“ iz Trebinja i harmonikaš Filip Šindik.

Humanitarni koncert „Gusle iz bloka“ počinje u 19.30 časova, a ulaz za sve posjetioce biće omogućen uz dobrovoljni prilog.