
Košarkaši "Leotara" su kao domaćini slavili nad ekipom KK "Slavija 1996" 92:88 (22:27, 20:22, 23:14, 27:25) i tako se plasirali u polufinale Kupa Republike Srpske.
Dva premijerligaša koja u prvenstvu imaju identičan skor od tri pobjede i četiri poraza prikazali su jednu zanimljivu i kvalitetnu košarku.
Prve dvije četvrtine pripale su gostima tako da su na pauzu otišli sa sedam koševa prednosti 42:49. Tokom drugog poluvremena domaćin je zaigrao mnogo bolje tako da je treću četvrtinu završio sa dva koša prednosti 65.63.
Posljednjih deset minuta Trebinjci su dobili rezultatom 27:25 tako da je konačan rezultat 92:88.
Najbolji u redovima pobjednika bili su Lewis sa 26 i Marković sa 25 koševa, a kod gostiju Radočaj sa 21 košem.
KK "Leotar": Marinović, Lewis 26, Gobović 7, Mijović 14, Cvijetinović 4, Vukčević, Milidragović 9, Vuković, Šakotić 6, Vučinić 1, Daković, Marković 25.Trener: Dragoljub Vidačić.
OKK "Slavija 1996": Kočić 7, Hornbakl 18, Sanderas 9, Lino 11, Milovanović 2, Bojanić 14, Šehovac, Čoralić 4, Egeljić 2, Čurović, Radočaj 21. Trener: Srđan Stanić.
Šta Vi mislite o ovome?