gradska uprava grada trebinja.jpg

Одборници Скупштине града Требиња именовали су два вршиоца дужности начелника одјељења.

Новог начелника добило је Одјељење за борачку и социјалну заштиту, којим ће сада руководити Саша Пешикан.

До сада је на челу овог Одјељења био Зоран Јовановић.

Скупштина је за вршиоца дужности начелника Одјељења за финансије именовала Мају Вучуревић. Она је и у ранијем периоду обављала ову дужност.

Нови директор Дома здравља Требиње је Недељка Чомора.

По занимању је стоматолог, а завршна је година специјализације из области ортопедије вилице.

До сада је на челу Дома здравља била Маја Мићуновић, која је поднијела оставку.