
U Trebinju je održana osnivačka sjednica Gradskog odbora Socijalističke partije Srpske. Za predsjednika je izabran Nemanja Drapić.
"SPS raste širom Republike Srpske, a posebno u Hercegovini, gdje vidimo snažan potencijal za razvoj i novu energiju", kazao je predsjednik SPS Nemanja Drapić.
On je kazao da vjeruje da će odbor u Trebinju biti pokretač dobrih rješenja i da će gradu na Trebišnjici dati novi politički kvalitet.
Za potpredsjednika GrO SPS Trebinje izabran je Dejan Kašiković, a sekretar je Đorđe Marić.

Šta Vi mislite o ovome?