Novi sad 1.1.252.jpg

Navršilo se godinu dana od obrušavanja nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, u kojem je poginulo 16 ljudi, a jedna osoba teško povrijeđena.

Na mjesto pada nadstrešnice 1. novembra prošle godine na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, okupilo se desetine hiljada kako bi nastradalima odali poštu.

U Novi Sad su pješke stigli studenti iz svih krajeva Srbije, ali i brojni građani.

Novi sad 1.1.251.jpg