
Građanski pokret "Bileća ispred svega" pristupio je Pokretu Sigurna Srpska, saopštio je Draško Stanivuković, predsjednik ovog novoosnovanog pokreta.
On je istakao da je sporazum o pristupanju potpisan danas, 24. oktobra, u Banjaluci.
"Ovo je još jedan snažan korak u širenju pokreta koji okuplja ljude istih vrijednosti, vjere i odlučnosti da gradimo novu etapu u razvoju Republike Srpske. Zahvaljujem se Janku Samardžiću, Radenku Kuljiću i cijelom timu iz Bileće na povjerenju i spremnosti da zajedno nastavimo da gradimo nešto što će obilježiti novo doba — doba jedinstva, rada i vjere u našu zemlju", rekao je Stanivuković.
Šta Vi mislite o ovome?