Blanusa petrovic.jpg

O stanju u elektroenergetskom sektoru Republike Srpske, aktuelnim izazovima i planovima za budućnost, večeras u emisiji "Aktuelno" govore generalni direktor Elektroprivrede Republike Srpske Luka Petrović i predsjednik Odbora za energetiku u SDS-u Branko Blanuša.

Emisija se emituje uživo odmah nakon Dnevnika 2, sa početkom u 20.10 časova, a možete je gledati i na RTRS portalu i jutjub kanalu.

Gledaoci će imati priliku da čuju stavove predstavnika vlasti i opozicije o ključnim pitanjima koja se tiču snabdijevanja električnom energijom.

Televizijski duel tražila je opozicija u RS, a Petrović je to prihvatio.