obrazovni_centar_cerovac-min.jpg

U galeriji Kulturnog centra Trebinje otvorena je XVI izložba dječijih radova Likovnog ateljea „Cerovac“.

Ova manifestacija bila je prilika da najmlađi umjetnici predstave svoje radove i ideje svojim sugrađanima. Njihov talenat i maštovitost dodatno su uljepšali kulturni život grada.

Čestitke su upućene svim učesnicima, a posebno profesorici Oliveri Ćuk, koja već godinama predano i stručno radi sa djecom i podstiče njihovu kreativnost.

Obrazovni centar „Cerovac“ zahvalio se Kulturnom centru Trebinje na ustupljenom prostoru – galeriji, koja je i ovog puta omogućila da mali umjetnici imaju lijepu scenu za predstavljanje svojih radova.