FB_IMG_1758796685447.jpg

Premijer Republike Srpske Savo Minić stigao je u Trebinje, gdje je započeo posjetu hercegovačkoj regiji.

Minić je položio vijenac na Spomenik braniocima Trebinja podignut u čast borcima poginulim u Odbrambeno-otadžbinskom ratu.

Posjeto je i Spomen-sobu u kojoj se nalaze fotografije 272 poginula borca Trebinjske brigade Vojske Republike Srpske.

On se upisao u knjigu žalosti u Spomen-sobi.

Premijer Srpske je Spomen-sobu posjetio u pratnji gradonačelnika Trebinja Mirka Ćurića i predstavnika Boračke organizacije.

Minić je posjetio Hercegovačku kuću u Trebinju, te razgovarao sa građanima na tržnici.