put-foca-scep-polje-696x522.jpg

Влада Републике Српске објавила је званични протокол за радну посјету њених чланова Херцеговини, али у њему нема министра саобраћаја и веза Зорана Стевановића.

Иако су сви очекивали да ће министар саобраћаја учествовати на званичним састанцима и посјетама општинама Херцеговине, то, бар по протоколу, није случај.

Због чега је то тако, нико не зна, али је и те како јасно да Херцеговци од нове Владе очекују да почне да ријешава катастрофалну путну мрежу, на којој сваке године погине велики број људи.

Надати се да ће му бар колеге министри пренијети захтјеве Херцеговаца, јер је већина њих усмјерена ка његовом ресору.