put-foca-scep-polje-696x522.jpg

Vlada Republike Srpske objavila je zvanični protokol za radnu posjetu njenih članova Hercegovini, ali u njemu nema ministra saobraćaja i veza Zorana Stevanovića.

Iako su svi očekivali da će ministar saobraćaja učestvovati na zvaničnim sastancima i posjetama opštinama Hercegovine, to, bar po protokolu, nije slučaj.

Zbog čega je to tako, niko ne zna, ali je i te kako jasno da Hercegovci od nove Vlade očekuju da počne da riješava katastrofalnu putnu mrežu, na kojoj svake godine pogine veliki broj ljudi.

Nadati se da će mu bar kolege ministri prenijeti zahtjeve Hercegovaca, jer je većina njih usmjerena ka njegovom resoru.