
Prva septembarska subota u Trebinju protekla je u znaku lijepog vremena i "živih" gradskih ulica.
Pijaca je bila ispunjena domaćim proizvodima, posebno grožđem i smokvama, dok su kafići i šetališta na obali Trebišnjice privukli brojne građane i turiste.
Grad je i ove subote potvrdio status popularne destinacije, u kojoj se spajaju tradicija, priroda i bogat društveni život.



















Šta Vi mislite o ovome?