Leotar.jpg

U 3. kolu Prve lige Republike Srpske u Gradišci je FK "Kozara" igrala 2:2 (0;1) protiv FK "Leotar".

Dva puta su gosti vodili, ali je domaćin uspio da oba puta izjednači. Bilo je prilika i sa jedne i sa druge strane te je rezultat utakmice realan. Gosti su poveli u 23. minutu autogolom Srboljuba Jandrića. Leotar je sa minimalnim vođstvom otišao na poluvrijeme.

Domaćin je izjednačio golom Maksimovića u 51. minutu. Trebinjci su opet poveli u 67. minutu golom Stamenića, a konačan rezultat 2:2 postavio je u 79. minutu Govedarica.

U subotu u Police dolazi FK "BSK" iz Banjaluke koji se nalazi na drugom mjestu sa 7 bodova.

Stadion "Velimir Sombolac" u Gradišci, 300 gledalaca. Glavni sudija: Milan Simić (Banajluka). Žuti kartoni: Bosnić, Samardžija, Govedarica i Đ. Veljkić (Kozara), a Bogdanić (Leotar).

FK "Kozara": Kačavenda, S. Veljkić, Josipović, Govedarica, Goletić (od 65. minuta Kovljen), Bosnić, Jandrić, Đ. Veljkić (od 79. minuta Pljevaljčić), Samardžija (od 79. minuta Bundalo), Daniči (od 89. minuta Aleksić), Maksimović.

FK "Leotar": Kolak, Baptiste, Barimac (od 83. minuta Kolak), Miljković, Đuričin (od 59. minuta Pandžić), Stamenić, Aćimović, Glogovac, Bobaj (od 46. minuta Herić), Bogdanić, Milić (od 69. minuta Đajić).