
Predsjednik RS Milorad Dodik rekao je da Mirko Miljatović iz Novog Grada lažno dojavio da se u NSRS nalazi bomba.
- Prema izvorima Policijske stanice Novi Grada bio je aktivista Liste za pravdu i red Nebojše Vukanovića - naveo je Dodik.
Istakao je da je Miljatović lišen slobode i da je pronađen telefon kojim je lažno dojavio da se u NSRS nalazi bomba.
- To je policijski izvještaj - naveo je Dodik tokom posebne sjednice.
Miljatović je 2024. godine bio kandidat za odbornika u Skupštini Novog Grada, kao i povjerenik liste Za pravdu i red Nebojše Vukanovića.
Šta Vi mislite o ovome?