Fk leotar tim trening.jpg

Fudbaleri Leotara su pod sjajem reflektora odradili trening na stadionu u Policama, u sklopu priprema za utakmicu protiv Slavije iz Istočnog Sarajeva

Kapiten Đajić je kratko poručio: „Kad vidiš ovo, moraš i kad ne možeš.“

Atmosfera na stadionu je bila posebna, svako dodavanje i svaki pokret dobili su novu dimenziju. Uvjereni su da će ih im ovaj ambijent iznijeti dodatnu energiju i da će u subotu sa tribina nositi puno srce Trebinja.

"Pozivamo sve navijače da zajedno ispišemo istoriju – da budemo dio prve utakmice Leotara pod svjetlima reflektora i da na pravi način proslavimo 100. rođendan našeg kluba", piručili su iz FK "Leotar".

Utakmica Leorara i Slavije igra se u subotu, 23. avgusta u 20.00 časova.

Ulaz je besplatan.