
„Grad sunca“ sinoć je bio epicentar zabave i dobre energije, jer je jedna od najvećih balkanskih muzičkih zvijezda, Lepa Brena, priredila koncert koji će se dugo pamtiti.
Hiljade obožavalaca iz Trebinja, Hercegovine i regiona pjevalo je uglas sa Brenom, pretvarajući veče u nezaboravan muzički spektakl pod otvorenim nebom.
Sa šarmom, harizmom i bezvremenskim hitovima, Brena je podigla publiku na noge od prvog do posljednjeg takta.
Vrhunska produkcija, svjetlosni efekti i raskošna scenografija učinili su da koncert u „Gradu sunca“ bude prava ljetnja bajka. Ovo je još jedan dokaz da je Trebinje nezaobilazna destinacija najvećih muzičkih događaja u regionu.
Šta Vi mislite o ovome?