
Utakmica prvog kola Prve lige Republike Srpske na Gradskom stadionu u Nevesinju između Veleža i trebinjskog Leotara koja je trebalo da bude odigrana danas – odgođena je.
Fudbalski klub Leotar je dostavio medicinske nalaze o bolesti većine igrača zbog virusa pred gostovanje u Nevesinju, tako da je komesar za takmičenje Vladan Simeunović donio odluku o odgađanju ove utakmice.
Novi termin odigravanja meča Velež – Leotar donijeće takmičarski organi Fudbalskog saveza Republike Srpske.
Šta Vi mislite o ovome?