
Pozdravljamo maj i već od sutra odbrojavamo posljednje dane proljeća.
U Trebinju je posljednja majska sedmica bila topla, a na ulicama grada je bilo dosta ljudi.
Ne izostaju ni turisti.
Uživajte u fotografijama.




















Pozdravljamo maj i već od sutra odbrojavamo posljednje dane proljeća.
U Trebinju je posljednja majska sedmica bila topla, a na ulicama grada je bilo dosta ljudi.
Ne izostaju ni turisti.
Uživajte u fotografijama.



















Šta Vi mislite o ovome?