
Стотине возила чека на граничном прелазу Иваница, јављају читаоци портала ТребињеЛиве.инфо.
Формирала се километарска колона возила.
Гужва је и на прелазу Зупци.
Ове гужве су за очекивати, јер је у Требињу за првомајске празнике више хиљада туриста из региоба, па и Европе.
Гости, који су пичели да пристижу још 30. априла, у Требињу, углавном, остају до недјеље, 4. маја.
Боравак у Требињу многи ће искористити да писјете и градове Црногорског приморја, односно Дубровник у Хрватској.
Свакако, возачима се савјетује да ка Црној Гори користе и прелаз Клобук.
Шта Ви мислите о овоме?