U 29. kolu Prve lige Republike Srpske u Modriči je FK "Alfa" pobijedila FK "Leotar" 2:0 (0:0). Trebinjci su nastavili sa lošim igrama u gostima i u proljetnom dijelu nisu osvojili nijedan bod na strani.

Tokom prvih 45. minuta nije bilo golova. Oba gola su postignuta u drugom poluvremenu preko rezerviste Petra Šoškića. Prvi gol postigao je iz jedanaesterca u 76. minutu, a drugi u 90. minutu.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Kozara" iz Gradiške.

Stadion Dr Milan Jelić, 200 gledalaca. Glavni sudija: Dragan Žerić (Kotor Varoš). Pomoćne sudije: Dragan Keranović Prijedor) i Aleksandar Kapur (Brčko). Delegat: Rade Vučković (Bijeljina). Žuti karton: Kušljić (Alfa).

FK "Alfa": Kertić, Pliego, Pljevaljčić, Jolović, Kušljić, Spaić (od 71. minuta Marić), Sedlar (od 46.bminuta Karić), Numanović (od 57. minuta Šoškić), Trifković (od 65. minuta Limić), Ofosu (od 46. minuta Prljeta), Disubi.

FK "Leotar": Perišić, Cmiljanović, Kapor, Babić, Begić, Leko (od 43. minuta Glogovac), Mariaga (od 46. minuta Kovačević), Šušnjar, Pandžić, Đuričković (od 57. minuta Rodrigez), Vasiljević.