Fudbaleri Leotara savladali su na Policama Slaviju rezultatom 1:0 (0:0) u okviru 28. kola m:tel Prve lige Republike Srpske.

Bio je ovo trenerski debi Anela Ramića na klupi Leotara, a da mu ostane u lijepom sjećanju pobrinuo se Mihailo Cmiljanović, koji je u 55. minutu postigao jedini pogodak na utakmici.

Leotar je nastupio u sastavu: Perišić, Milović, Cmiljanović, Babić, Leko, Marijaga (od 80. minuta Tatar), Šušnjar, Kovačević (od 46. minuta Begić), Đuričković (od 80. minuta Kolak), Vasiljević, Milić (od 86. minuta Glogovac).

Leotar će sledeću utakmicu protiv Alfa Modriče odigrati u Modriči već u utorak 30. aprila od 18 časova. Na molbu domaćina, ova utakmica će biti odigrana ranije zbog zauzetosti terena na kome nastupa i premijerligaš Sloga iz Doboja.