U 23. kolu Premijer lige BiH u Živinicama je RK "Konjuh" izgubio od RK "Leotar" 30:34 (15:15). Ovo je veoma važna i velika pobjeda Trebinjaca koji se sada nalaze na četvrtom mjestu sa 26 bodova.

Poveo je domaćin sa 2:0 i Milojević je sa sedam metara postigao prvi gol za Leotar, a u desetom minutu bilo je 4:2. Domaćin je imao i plus tri u 15. minutu (8:5) i u 20. minutu (11:8).

Gosti dolaze do izjednačenja u 26. minutu na 12:12, a na poluvrijeme se otišlo sa 15:15.

Poveli su gosti na početku drugog poluvremena 15:16, a u 35. minutu imaju i plus dva 17:19. Polako gosti povećavaju prednost tako da je u 42. minutu na semaforu pisalo 23:18.

Smanjila je domaća ekipa na tri gola zaostatka u 53 .minutu na 26:29, a u 56. minutu i na minus jedan 29:30. Domaćin je igrao agresivno odbranu, ali igrači Leotara nisu se predavali iako je u 57. minutu bilo 30:31. Tada Milojević sa sedam metara postiže 32. gol za svoju ekipu.

U narednih 100 sekundi domaćin ne postiže nijedan, a gosti dva gola za trijumf od 30:34.

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Selimović sa 7 golova, a u redovima pobjednika Milojević sa 9 golova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Maglaj" iz istoimenog mjesta.

Sportska dvorana Živinice, 500 gledalaca. Sudijski par: Branimir Bilić i Filip Dugandžić (oba Ljubuški). Delegat: Zdravko Petković. Isključenja: Konjuh 3x2, a Leotar 2x2.

RK "Konjuh": Musić, Buinenko 2, Pirić, Hadžiavdić 2, Bečić 3, Pejkušić 4, Modrić 1, Čabaravdić, Smajić 2, Knežević, Bosić 2, Memić 4, Klopić 1, Osmanhodžić 2, Sinanović, Selimović 7. Trener: Davor Kadić.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Milojević 9, Stanković 4, Ratković 4, Parežanin 6, Kukić 4, Berdović, Jovanović 4, Tepić, Pavičić 3, Uljarević, Knežević. Trener: Dragiša Koraćević.