U okviru 21. kola Prvenstva BiH u Tuzli je ŽKK "Jedinstvo" izgubilo rezultatom 54:67 (14:14, 15:21, 9:16, 16:16) od ŽKK "Leotar 03".

Nakon današnje pobjede "malene" imaju 11 pobjeda i 10 poraza.

Gošće su povele 0:3 trojkom Kuzmanovićeve, a u petom minutu bilo je 6:10. Do kraja prve četvrtine domaća ekipa postigla je osam, a gošće četiri tako da se neriješenim rezultatom 14:14 ušlo u drugu četvrtinu.

Leotar 03 dodaje gas tako da u 15. minutu imaju plus šest — 18:24, a na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 29:35.

Tokom treće četvrtine gošće imaju i dvocifrenu prednost 12 koševa (29:41, 32:44), a u posljednjih deset minuta ušlo se sa rezultatom 38:51.

Posljednja četvrtina završena je neriješenim rezultatom 16:16 tako da je krajnji rezultat 54:67..

Kod domaćina je najefikasnija bila Ajla Hidić sa 24 koša, a kod pobjednika S. Dostinić sa 16 koševa, a Jovana Milaković ostvarila je još jedan dabl-dabl po 13 koševa i skokova.

U posljednjem kolu u Trebinje dolazi ekipa ŽKK "Čelik" iz Zenice.

ŽKK "Jedinstvo": Bećirović 9, Hidić 24, Halimić 2, Halilović 2, Kurtić 3, Gušić 2, L. Muratović, Pušonjić, A. Muratović 2, Jusić 2, Livadić 6, Nurkić 2. Trener: Siniša Umljenović.

ŽKK "Leotar 03": Daković 8, Savić 3, Kuzmanović 9, Milaković 13, Lalović 11, B. Dostinić, Čičković, Suvajac 3, S. Dostinić 16, Berdović, Ignjatić 4, Dabić. Trener: Milorad Nadaždin.