U 14. kolu Prve lige Republike Srpske u Bratuncu je OK "Bratunac" poražen od ŽOK "Leotar" 2:3 (25:20, 23:25, 17:25, 25:23, 17:19). Ovo je osma pobjeda ekipe Leotara koja se nalazi na sedmom mjestu sa 24 boda i set količnikom 27:23.

Viđena je jedna teška i uzbudljiva utakmica. Prvi set dobila je domaća ekipa rezultatom 25:20 za 27 minuta igre. Uzvratile su gošće i drugi set su riješile u svoju korist 23:25, a set je trajao 25 minuta.

Treći set je takođe pripao ekipi Miša Pešića sa ubjedljivih osam poena razlike 17:25 za 23 miniuta igre.

Bratunac se nije predavao i četvrti set je riješio u svoju korist 25:23 i otišlo se u peti odlučujući set. Ovaj set Trebinjke su dobile na razliku 17:19 za 24 minuta.

Nakon utakmice trener Mišo Pešić pohvalio je djevojke na jednoj čvrstoj i borbenoj igri.

U narednom kolu Leotar je domaćin, a u goste im stiže OK "Velež" iz Nevesinja.

OK "Bratunac": Janković, Matić, Grozdanić, Živanović, J. Stevanović, Jokić, Spajić, Beatović, M. Stevanović, Simić, Karać, Karić, Filipović, Todić. Trener: R. Petković.

ŽOK "Leotar": A. Radović, Kandić, Miljanović, Pejanović, Turanjanin, Albijanić, Vukojke, Mijanović, M. Radović, Berak, Đajić. Trener: M. Pešić.