U 15. kolu Prvenstva BiH za žene u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" ŽKK "Leotar 03" slavio je nad ekipom ŽKK "Kozara" iz Gradiške 69:39 (16:4, 17;18. 14:13, 22:4). Ovo je osma pobjeda košarkašica iz Trebinja, koje se nalaze na petoj poziciji na tabeli.

Povele su gošće 0:3 koševima Jelene Tadić i ona je 40 sekundi do kraja prve četvrtine dala još jedno slobodno bacanje (iz dva pokušaja) i to su bili jedini koševi ekipe Kozare, a domaća ekipa je dala 16 tako da je prvih deset minuta završeno 16:4.

Drugi period su gošće dobile sa košem razlike (17:18). Na poluvrijeme se odlazi sa 33:22. Treću četvrftinu Trebinjke su dobile minimalnom razlikom 14:13 tako da se uposljednjih deset minuta ušlo sa rezultatom 47:35.

U četvrtoj četvrtini Leotar dodaje gas postiže čak 22 poena, a gošće tek četiri za konačan rezultat 69:39.

U redovima pobjednika dvije igračice imale su dabl-dabl učinak i to Milica Ignjatić sa 11 koševa i 14 skokova i Jovana Milaković sa 19 koševa i 14 skokova.

ŽKK "Leotar 03": Daković 20, Kuzmanović 2, S. Dostinić 10, Milaković 19, Ignjatić 11. Dostinić 2, Čičković, Savić 5, Čolović, Lalović, Šapurić, Dabić. Trener: Milorad Nadaždin.

ŽKK "Kozara": S. Škrbić 6, M. Škrbić 10, Pajič 6, Tadić 7, Simić 3, Marendić 7, Josić, Beader, Kocić, Vidović, Malešević.