U 13. kolu Druge lige Republike Srpske u futsalu grupa jug KMF "Rudo" je poražen od KMF "Zahumlje" iz Trebinja 1:4 (0:1).

Gosti su poveli golom Milidragovića u 8. minutu, a to je bio njegov 14. gol u prvenstvu. Minimalnim vođstvom Trebinjaca otišlo se na poluvrijeme.

Domaćin je izjednačio u 25. minutu golom Dragičevića, a četiri minuta kasnije Cimirot je doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:2.

U 29. minutu viđen je još jedan gol i opet u mreži domaćina, a dao ga je Ninković. Konačan rezultat 1:4 postavio je Cimirot svojim drugim golom na utakmici u 37. minutu.

Nakon ovog kola Zahumlje ima 28 bodova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KMF "Jahorina" (Pale).

Prvi sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo), drugi sudija Miroslav Bjelica (Trnovo). Delegat: Aleksandar Pušara (Istočno Sarajevo). Žuti karton: Begenišić (Zahumlje).

KMF "Rudo": Novaković, Cerić, Đerić, Grabovčić, Dragičević, Medović, Toković, Ćupović, Stančić, Mikavica, Mitrović, Glavonjić.

KMF "Zahumlje": Tubić, Miulidragović, Begenišić, Cimirot, Srđan Andrić, Savo Andrić, Ninković, Vujović, Ćurić.