U 12. kolu Prve lige Republike Srpske u Istočnom Sarajevu je ŽOK "Leotar" pobijedio domaću ekipu ŽOK "Slavija" 3:0 (25:13, 25:18 i 25:13).

Ovo je sedma pobjeda Trebinjki koje se nalaze na šestom mjestu na tabeli sa 23 boda i set količnikom 24:18.

Žokice su sa gostovanja donijele tri boda u utakmici koja je trajal 74. minuta. Prvi set je trajao 20. minuta, a drugi i treći po 27 minuta.

Ekipa Miša Pešića došla je do uvjerljive pobjede i to četvrte u nizu bez obzira što se domaćin pojačao sa iskusnim igračicama.

U narednom kolu u Trebinje dolazi OK "Maglić" iz Foče.

ŽOK "Slavija": Šućur, Radovanović, Rundić, Bošnjak, Lučić, Drašković, Jasika, Damjanović, Vuca, Bjelica, Andrić, Šarac, Popić, Guskić. Trener: Đ. Perišić.

ŽOK "Leotar": A. Radović, Kandić, Miljanović, Pejanović, Turanjanin, Albijanić, Vukoje, Mijanović, N. Radović, Berak, Đajić. Trener: M. Pešić.