U 13. kolu Prvenstva BiH u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" ŽKK "Leotar 03" je pobijedio ŽKK "Mladi Krajišnik" iz Banjaluke 70:61 (24:16, 10:16, 16:15, 20:14). Trebinjke su zasluženo ubilježile sedmu pobjedu i nalaze se na petom mjestu.

Povele su gošće 0:2, ali domaća ekipa pravi seriju 11:0 tako da je u četvrtom minutu bilo 11:2, a u petom je bilo i plus deset 16:6. Do kraja četvrtine "Leotar 03" daje osam, a gošće deset tako da je prvih deset minuta završen rezultatom 24:16.

U 16. minutu gošće vode sa 26:27, a minut kasnije i 27:30, ali se na poluvrijeme otišlo sa plus dva za domaću ekipu 34:32.

Neizvjesna borba viđena je i u trećoj četvrtini gdje Banjalučanke ponovo vode u 37. minutu 43:46, ali ekipa Milorada Nadaždina ponovo preokreće u svoju korist tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa plus tri 50:47.

Tokom posljednje četvrtine Trebinjke ne dozvoljavaju iznenađenje tako da održavaju vođstvo i nakon 40. minuta na semaforu je pisalo 70:61.

Najefikasnija je bila Kuzmanović koja je dala 34 koša, ali Ignjatić je imala dabl dabl učinak od 12 koševa i 23 skoka kao i Lalović uz 13 koševa i 16 skokova, a kod gošći Lukić je dala 17 koševa, ali je Sirovina imala dabl-dabl od 10 koševa i 11 skokova.

U narednom kolu Leotar 03 gostuje u Mostaru ekipi ŽKK "Zrinjski".

ŽKK "Leotar 03": Daković 7, Kuzmanović 34, S. Dostinić 2, Ignjatić 12, Lalović 13, B. Dostinić, Čičković, Savić 2, Nadaždin, Dabić, Šapurić, Suvajac. Trener: Milorad Nadaždin.

ŽKK "Mladi krajišnik": Milčjević 7, Starčević 16, Devira 6, Sirovina 10, Lukić 17, Babić, Mackić, Krminac, Radić 5, Radović.