U prvoj prijateljskoj utakmici zimskog pripremnog ciklusa, Leotar je u "Gradu sunca" savladao crnogorskog drugoligaša ekipu Igala rezultatom 1:0 (1:0).

Jedini gol na utakmici lijepim udarcem sa 16 metara postigao je Đoko Milović u 42. minutu utakmice nakon dodavanja Marka Pandžića. Osim pogotka, Leotar je imao još nekoliko prilika za postizanje gola, ali su i gosti u drugom poluvremenu nekoliko puta ozbiljnije zaprijetili i mogli doći do poravnanja rezultata.

Trener Oleg Ćurić je u prvom poluvremenu priliku dao većinom igračima koji su „iznijeli“ prvi dio sezone, dok su u nastavku šansu dobila i četvorica juniora koji su se od ovog pripremnog ciklusa priključili prvom timu: Andrej Korol, Igor Spaić, Stefan Pejović i Marko Milojević.

Za Leotar su igrali: Kulinović, Milović, Đajić, Maksić, Cmiljanović, Milić, Leko, Tatar, Pandžić, Begić, Kolak. U nastavku su priliku dobili: Perišić, Paranos, Spaić, Kapor, Šušnjar, Babić, Đuderija, Milojević, Korol, Pejović.

Sledeću provjeru Leotar će imati u petak 2. februara protiv Veleža iz Nevesinja.