dineco-oglas.jpg

Preduzeće za proizvodnju namještaja po mjeri DINECO d.o.o. raspisuje OGLAS za posao na više pozicija:

ŠEF PROIZVODNOG POGONA (1 izvršilac).

Uslovi:

- neophodno radno iskustvo u rukovođenju proizvodnjom,

- diploma inženjera mašinstva ili druge proizvodne struke.

Opis posla:

- praćenje realizacije radnih naloga u zahtjevnom roku i kvalitetu vodeći računa o ispravnosti i pravilnoj upotrebi resursa (masine, alati, ljudstvo);

- davanje savjeta u toku procesa proizvodnje,

- komunikacija sa tehničkom pripremom oko rješavanja problema pri procesu proizvodnje,

- usuglašavanje prioriteta sa ostalim odjeljenjima,

- periodično planiranje aktivnosti i ljudstva,

- podnošenje izvještaja rada nadređenom rukovodiocu.

POMOĆNI RADNIK NA CNC MAŠINI (dva izvršioca).

Uslovi:

- poželjno radno iskustvo,

- SSS,

- poznavanje alata.

SKLAPAČ NAMJEŠTAJA (dva izvršioca).

Uslovi:

- SSS,

- stolarske sposobnosti.

Nudimo vam odlične uslove, priliku za unapređenje, usavršavanje i vrednovanje vašeg rada.

Zainteresovani kandidati svoju biografiju mogu poslati na e-mail adresu: info@dinecogroup.com

Kontakt telefon: 00 387 59/270-530

Mjesto rada: Trebinje

Konkurs ostaje otvoren do popunjavanja navedenih pozicija.