U 15. kolu Prve lige Republike Srpske u Zvorniku su FK "Drina" i FK "Leotar" igrali neriješeno 2:2 (2:2). Prisutni gledaoci mogli su da vide četiri gola, po dva sa svake strtane, ali sva četiri u prvih 45 minuta.

Poveo je domaćin preko Ćuluma u devetom minutu. Šest minuta kasnije isti igrač izveo je jedanaesterac, ali ga nije iskoristio. Gosti za devet minuta preokreću rezultat. Prvo Begić u 30. minutu izjednačuju na 1:1, a u 39. minutu Ciljanović dovodi Leotar u vođstvo od 1:2.

Ipak, u nadoknadi vremena Janjić iz jedanaesterca pogađa mrežu gostiju tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 2:2.

Niko na stadionu nije očekivao da je ovo biti i konačan rezultat ove utakmice jer se mreže nisu tresle tokom drugih 45.minuta.

Nakon ovog kola Trebinjci imaju 26 bodova i nalaze se na četvrtom mjestu.

U narednom kolu gostuju u Mrkonjić Gradu gdje ih dočekuje FK "Sloboda".

Stadion: Gradski stadion Zvornik, 200 gledalaca. Glavni sudija: Nemanja Aleksić (Banjaluka). Pomoćne sudije: Gojko Crnobrnja i Tomislav Gračanin (oba Banjaluka). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Marić, Jokić Bogdanović i Janjić (Drina), Glogovac, Đajić, Begić i Leko (Leotar).

FK "Drina": Marković, Marić, Jokić, Hadžiavdić (od 20. minuta Veljko Gavrić), Ilić, Tadić, Bogdanović (od 82. minuta Mićić), Jezdić, Taha Ilyass (od 84. minuta Delić), Janjić, Ćulum.

FK "Leotar": Perišić, Glogovac, Cmiljanović. Babić, Đuderija (od 71. minuta Kolak), Milić (od 82. minuta Pandžić), Aćimović, Đajić, Begić, Leko, Šušnjar.