U 4. kolu Prvenstva BiH KK "Leotar" je pobijedio KK "Posušje" iz istoimenog mjesta 85:76. Ovo je treća pobjeda Trebinjaca.

Leotar je poveo koševima Milanovića sa 2:0, ali to je bilo sve što su Trebinjci uradili u prvih deset minuta. Nakon toga gosti preuzimaju inicijativu i nakon pet minuta na semaforu je 4:11, a na kraju prve četvrtine 9:17.

Drugu četvrtinu domaćin je dobio sa 28:21. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću gostiju od 37:38.

Koševima Milidragovića u 21. minutu Leo prelazi u vođstvo koje ne ispušta sve do kraja utakmice. U 25. minutu semafor je pokazivao 50:46, a u posljednjih deset minuta ušlo se sa 65:58.

Četvrtu četvrtinu ekipa Marka Ičelića dobila je sa 20:18 tako da je konačan rezultat utakmice 85:76.

U narednom kolu Trebinjci gostuje u Žepču kod KK "Orlovik".

KK "Leotar": Đurasović 4, Rikalo 12, Glogovac 4, Šakotić 18, Milanović 6, Gobović 3, Adžić 5, Marković, Milidragović 9, Vučinić, Milović 19, Bojanić 5. Trener: Marko Ičelić.

KK "Posušje": Bjelica 1, Mart 23, Zovko 14, Jakov Ramljak, Miličević 19, Josip Ramljak 11, Blisko, Jukić, Kovač 3, Derek 5. Trener: Danijel Režo.