U 4. kolu Prvenstva BiH u Gradišci je istoimena ekipa izgubila 61:65 (22:7, 13:21, 14:13, 12:24) od ŽKK "Leotar 03". Ovo je četvrta pobjeda Trebinjki koje se nalaze na diobi od prvog do trećeg mjesta.

Domaća ekipa bolje se snašla na početku utakmice jer je u petom minutu imala vođstvo od 10:4, a do kraja prve četvrtine još su dale 12, a gošće tri koša tako da je ovaj period završio vođstvom od plus 15 za domaćina - 22:7.

Tokom drugog perioda domaća ekipa je imala i plus 19 koševa (29:10). Ipak se na poluvrijeme otišlo sa podnošljivim minusom za gošće 35:28.

Treći period domaća ekipa dobija sa minimalnom prednođću 14:13 tako da se u zadnju četvrtinu ušlo sa 49:41.

Ništa nije naslućivalo neizvjesnu završnicu. Gošće postepeno smanjuju razliku i u 37. minutu trojkom Savićeve (57:60) prelaze u vođstvo. Pokušavale su igračice Kozare da izvedu preokret, ali nisu uspjele tako da je konačan rezultat 61:65 i nova pobjeda za "malene".

Najbolje u redovima Kozare bile su Marendić sa 18 koševa, a Kuruzovićeva je imala dabl-dabl po 11 koševa i skokova, a u redovima pobjednika Milakovićeva je imala dabl-dabl sa 14 koševa i 15 skokova, a Ignjatićeva je uz 8 koševa imala i 10 skokova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ŽKK "Jumper" iz Zenice.

ŽKK "Kozara": Simić 9, Škrbić 2, Pajić 15, Tadić 6, Kuruzović 11, Marendić 18, Josić, Mijatović, Beader, S. Vidović, Đukić, M. Vidović. Trener: Zvjezdana Gagić.

ŽKK "Leotar 03": Daković 13, Savić 13, Kuzmanović 15, Milaković 14, Lalović 2, B. Dostinić, Gutić, Čolović, Čičković, Nadaždin, Ignjatić 8, Šapurić. Trener: Milorad Nadaždin.