U 1. kolu Druge futsal lige grupa jug FK "Akademac" pobijedio je KMF "Glasinac" iz Sokoca rezultatom 5:4 (3:3).

Tokom prvih 20. minuta gledaoci su vidjeli šest golova i to po tri sa obje strane. Poveli su gosti golom Nemanje Ninkovića u trećem minutu, a domaćin je izjednačio dva minuta kasnije golom Zečevića.

Gosti su opet poveli golom Đerića u 10. minutu sa 1:2, ali opet domaćin samo minut kasnije golom Čečura dolazi do izjednačenja 2:2.

U 18. minutu data su dva gola, po jedan sa obje strane - Mandić za domaćina i Debelnogić za goste tako da se na poluvrijeme otišlo sa neriješenim rezultatom 3:3.

Akademac je u drugom poluvremenu golovima dva Ognjena, Šešelja u 26. i Aćimovića u 38. minutu poveo sa 5:3.

Konačan rezultat 5:4 postavio je gostujući igrač Papić u 40. minutu.

U narednom kolu FK "Akademac" gostuje KMF "Tango 2" u Istočnom Sarajevu.

Sportska dvorana "Grad sunca", 50 gledalaca. Prvi sudija: Dušan Berak (Trebinje). Drugi sudija: Strahinja Vuković (Trebinje). Delegat: Dalibor Stupić (Trebinje).

FK "Akademac": Miladinović, O. Aćimović, Belović, O. Šešelj, Zečević, Stepanović, Drapić, Rundić, Mandić, Lojović, Milojević, Miloišević, Čečur, Janjoš.

KMF "Glasinac": Budeša, Ninković, Papić, Đerić, Čolić, Čolaković, Debelnogić.