U 2. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Mladi Krajišnik" je na domaćem parketu u Banjaluci poražen od ŽKK "Leotar 03" 66:85 (16:20, 21:23, 14:23, 15:19). Ovo je druga pobjeda Trebinjki koje su najavile borbu za sam vrh.

Domaća ekipa je dobro otvorila utakmicu tako da je nakon petog minuta bilo 9:5, ali su se gošće polako konsolidovale i prvih deset minuta završaile su u svoju korist 16:23.

Tokom druge četvrtine povećala se prednost tako da je u 15. minutu 16:29, ali se na poluvrijeme otišlo sa 37:43.

U trećoj četvrtini koju su dobile sa devet koševa (14:23), Trebinjke povećavaju opet prednost i pri rezultatu 51:68 ulaze u posljednji period.

Poljednjih deset minuta ekipa Milorada Nadaždina je dobila sa četiri koša razlike tako da je konačan rezultat 66: 85.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ŽKK "Zrinjski 2010".

ŽKK "Mladi Krajišnik": Krminac, Devura 9, Radić 16, Sirovina 9, Lukić 28, S. Kukobat, Starčević, Babić 4, Mackić, Romčević, H. Kukobat, Radović. Trener: Drago Karalić.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 11, Savić 12, Kuzmanović 25, Milaković 10, Lalović 11, B. Dostinić, Gutić, Čolović 2, Čičković, Nadaždin, Ignjatić 6, Šapurić 8. Trener: Milorad Nadaždin.