U 11. kolu Prve lige Republike Srpske u Istočnom Sarajevu FK "Slavija" je sa 1:0 (1:0) pobijedila FK "Leotar". Ovo je ekipi iz Trebinja četvrti poraz sa šestog gostovanja.

Domaćin je počeo agresivno i već u 6. minutu Bjeloš je šutirao pored gola, a osam minuta kasnije nakon prekršja nad Bjelošem sudija pokazuje na bijelu tačku, a igrač nad kojem je napravljen prekršaj daje gol za domaćina. Niko nije vjerovao da će to biti i konačan rezultat utakmice u kojoj je domaćin bio bolji za taj gol.

Leotar je ostao na 19 bodova, a Slavija sada ima 15 bodova.

U narednom kolu u Trebinju gostuje FK "Alfa" iz Modriče.

Stadion: SRC "Slavija". Gledalaca: 200. Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina) Pomoćne sudije: Dragan Matović (Bijeljina) i Njegoslav Bošković (Bijeljina). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska). Žuti kartoni: Gojković, Bjeloš, Arbinja i Popović (Slavija), a Kapor (Leotar).

FK "Slavija": Sirćo, Gojković, Beširević (od 62. Tomić), Popović, Arbinja, Dabić (od 70. Radaković), Bjeloš (od 88. Čvoro), Križevac, Avdalović, Vučinić, Mandić.

FK "Leotar": Perišić, Milović, Babić, Đuderija, Milić, Đajić, Begić, Leko (od 82. Kapor), Šušnjar (od 66. Kolak), Penić (od 35. Krneta), Paranos (od 46. Glogovac).