Izaberi pismo: ćirilica / latinica

Medalje za trebinjske džudiste na državnom prvenstvu

Džudisti “Leotara” nastupili su na Prvenstv BiH za seniore do 23 godine i Međunarodnom džudo turniru "BIH AND NIPPON" u Sarajevu.

Na državnom pevenstvu medaljama su se okitili Božidar Vučurević i Vidak Maljević.

Vučurević  je osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 90 kg, a  Maljević srebrenu u kategoriji do 100kg.

Džudo klub “Leotar” zauzeo je treće mjesto u ukupnom plasmanu na Državnom prvenstvu za mlađe seniore.

Na turniru "BIH AND NIPPON je nastupilo preko 400 takmičara iz 40 klubova, a trebinjski džudisti ostvarili su odlične rezultate osvojivši  18 medalja,  pet zlatnih, pet srebrenih i osam  bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Vuk Runjevac,  Viktor Bjelogrlić, Branko Krneta, Jana Runjevac i Ivan Marinović Ot.

Srebrna odličja pripala su Nemanji Sorajiću,  Andriji Kržiću,  Petru Tomaševiću, Filipu Ateljeviću i  Stefanu Bukviću.

Bronzane medalje osvojili su Uroš Galanos, Matija Sorajić, Andrej Gavrilović, Davor Vuksan, Stefan Bjelogrlić, Božidar Kisić, Tomo Krneta i Jana Delić.

Šta Vi mislite o ovome?

Napomena: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala trebinjelive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal trebinjelive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.

Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!