U 3. kolu Prve lige Republike Srpske FK "Omarska" je na svom terenu izgubila od FK "Leotar" 0:1 (0:0). Ovo je drugi domaći poraz Omarske, a druga uzastopna pobjeda Trebinjaca koji sada imaju 6 bodova i gol razliku 4:2.

Gosti su zaprijetili odmah na početku utakmice, a šut Aćimovića odbranio je golman Omarske. Domaćin je zaprijetio u 7. minutu preko Vračara i u 20. minutu preko Kopanje, ali bez uspjeha.

Milović je dva minuta prije odlaska na odmor šutirao, ali je lopta otišla pored gola. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 0:0.

Leotar je poveo u 60. minutu preko Krnete i to je njegov drugi gol u dresu Leotara.

Aćimovićev šut u 88. minutu, nakon asistencije Kolaka, sa gol crte izbacio je igrač Omarske. Do kraja utakmice nije bilo šansi ni pred jednim golom tako da bodovi zasluženo idu u Trebinje jer je Leotar cijelu utakmicu držao pod kontrolom.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Sutjeska" iz Foče.

Stadion "Omarska". Glavni sudija: Bojan Mitrović (Bijeljina). Pomoćne sudije: Radmilo Vuković (Bijeljina) i Milan Spasojević (Zvornik). Delegat: Bogoljub Ćevriz (Čajniče). Žuti kartoni: Kovačević i Zdjelar (Omarska), a Paranos i Sosa (Leotar).

FK "Omarska": Vujičić, Zdjelar (od 46. minuta Mikić), Sajak (od 62. minuta Marin), Kopanja, Panić (od 56. minuta Nišić), Anđić, Stojnić(od 67. minuta Petković), Jaćimović, Jovičić, Kovačević, Vračar (od 46. minuta Lajić).

FK "Leotar": Perišić, Milović, Cmiljanović, Babić, Milić (od 68. minuta Kolak), Krneta (od 80. minuta Đuderija), Aćimović, Đajić, Begić(od 90.minuta Glogovac), Leko (od 90. minuta Šušnjar), Paranos (od 69. minuta Sosa).