Na 5. Međunarodnom ženskom košarkaškom kupu "Mimoza" u Herceg Novom, ŽKK "Leotar 03"  je osvojio treće mjesto.

Trebinjke su u borbi za treće mjesto pobijedile ŽKK "Radnički" iz Beograda 75:72 (13:17, 30:18, 26:19, 6:18). Najefikasnije u redovima Leotara bile su Milaković sa 32 i Šapurić sa 15 koševa, a u ekipi Radničkog Stanković je dala 20, a Stojanović 16 koševa.

U polufinalnoj utakmici ŽKK "Podgorica" bio je bolji od ŽKK "Leotar 03" 79:63 (29:12, 16:18, 20:21, 14:12). Najefikasniji u redovima Trebinjki bile su Milaković sa 30 i I. Daković sa 10 koševa.

Na turniru se povrijedila I. Daković kojoj je pukla arkada, a Snežana Dostinić nije ni bila u rosteru.

Prvo mjesto osvojio je domaćin ŽKK "Herceg Novi" koji je u finalu bio bolji od ŽKK "Podgorica" 94:62 (26:16, 26:20, 17:10, 25:6). Za najboljeg igrača turnira proglašena je Milica Dabović.

Turnir je održan pod pokroviteljstvom opštine Herceg Novi u sklopu Praznika mimoze u Sportskom centru "Igalo".

ŽKK "Leotar 03" (ukupan zbir koševa na dvije utakmice): M. Daković 19, Šapurić 19, Radović 2, B. Dostinić, Jokanović, Glušac, Čolović 2, Gutić 2, Milaković 62, I. Daković 21, Radovanović 6, Savić 5. Trener: Milorad Nadaždin.