U 14. kolu Prvenstva BiH u Tuzli je KK "Jedinstvo" poražen od ŽKK "Leotar 03" 47:82 (14:27, 7:12, 20:25, 6:18). Ovo je 10 poraz Jedinstva, a Malene su došle do šeste pobjede.

Na večerašnjoj utakmici briljirale su sestre Daković koje su ostvarile dabl-dabl učinak.

Domaća ekipa je povela sa 2:0, ali su nakon toga gošće preuzele vođstvo i nakon pet minuta bilo je 6:16. Do kraja prve četvrtine Jedinstvo je dalo osam, a Leotar jedanaest poena tako da je ovaj period završen 14:27.

Tokom druge četvrtine gošće i dalje dominiraju na parketu Sportske dvorane "Mejdan" i nakon pet minuta igre napravile su seriju 0:8 (14:35). Na poluvrijeme se otišlo sa prednošću gošći od 18 koševa razlike 21:39.

Treću četvrtinu gošće su dobile sa pet koševa razlike 20:25 tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa rezultatom 41:64. Tokom četvrte četvrtine bilo je i plus 34 za Leotar u 36. minutu - 45:79, ali nakon 40. minuta igre na semaforu je pisalo 47:82 što je i bila najveća prednost na utakmici.

Kod domaćina najbolja je bila kapiten Feukić sa dabl-dabl učinkom od 15 koševa i 11 skokova, a kod pobjednika sestre Daković imale su dabl-dabl i to Milica sa 20 koševa i 10 skokova, a Ivana je imala 19 koševa i 16 skokova, a kapiten Dostinić je dala 20 koševa.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa KK "Orlovi" iz Banja Luke.

KK "Jedinstvo": Bećirović 1, Feukić 15, Smajić 9, Bučuk 9, Nurkić 3, Šaćirović 2, Muratović 2, Kuljančić, Ramić, Livadić 6, Halilović. Trener: Ozren Selešković.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 20, Savić 9, Dostinić 20, Milaković 11, I. Daković 19, Čičković, Radović, Čolović, Gutić 2, Radovanović, Gačić 1, Đogo. Trener: Milorad Nadaždin.