U 11. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio KK "Mladi Krajišnik" iz Banjaluke 64:54. Ovo je peta pobjeda Leotara, a peti poraz ekipe iz Banjaluke.

Gošće su povele trojkom Starčević, a u petom minutu bilo je 4:5. Malene pokušavaju da se približe gošćama, ali to ne uspijevaju jer su u prvih deset minuta dali 10, a primili 18 koševa.

Tokom druge četvrtine, ekipa Milorada Nadaždina polako sustiže vođstvo gošći tako da je u 17. minutu bilo 30:30. Banjalučanke koševima Starčević ponovo imaju prednost, ali trojkom M. Daković na odmor se otišlo sa rezultatom 33:32.

U trećoj četvrtini Leotar ima i plus devet 43:34, a u posljednjih deset minuta ušlo se sa 49:39. Gošće nisu mogle da dođu do preokreta tako da je posljednja četvrtina završena 15:15 za konačan rezultat 64:54.

Trebinjke u narednom kolu dočekuju KK "Lavovi" iz Brčkog.

Najbolja u domaćim redovima bila je Milaković sa novim dabl-dablom od 14 koševa i 13 skokova, M. Daković je dala 18, a još su dvocifrene bile Dostinić sa 17 i Jokanović sa 13 poena, a kod gošći jedina dvocifrena bila je Sirovina.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 18, Dostinić 17, Milaković 14, I. Daković 8, Šapurić, Čičković, Suvajac, Čolović, Jokanović 13, Milica Nadaždin, Radovanović 2, Glušac. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Mladi Krajišnik": Simić 8, Starčević 5, Guska 6, Ignjatić 6, Sirovina 16, Mandić, Kuruzović 2, Janković 6, Romčević, Slijepčević 2, Radić, Lukić 3. Trener: Drago Karalić.