U 2. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Gradišci pobijedio ŽKK " Gradiška" 61:53 (16:12, 13:17, 14:18, 6:18). Na taj način ekipa Milorada Nadaždina došla je do prve pobjede.

Trebinjke su furiozno počele jer su nakon samo pet minuta igre imale 13:2, da bi prvih deset minuta završilo sa prednošću gošći 16:12. Domaća ekipa zaigrala je čvršće i u 15. minutu bilo je 22:22, a na poluvrijeme se otišlo sa neriješenim rezultatom 29:29.

Treća četvrtina bila je zanimljiva jer Gradiška prelazi u vođstvo koje nakon 30 minuta iznosi 47:43 i ekipa Milorada Nadaždina je u posljednjih deset minuta ušla sa četiri koša razlike.

Ipak, posljednjih deset minuta Malene iako desetkovane smogle su snagu i preokrenule su rezultat u svoju korist tako da je nakon 40. minuta igre na semaforu pisalo 53:61.

Mlade igračice pokazale su svoj raskošan talenat i da je pred njima lijepa košarkaška budućnost. Najefikasnija u domaćem sastavu bila je Šobot sa 20, a kod gošći dvije igračice imale su dabl-dabl učinak i to Milaković sa 19 koševa i 18 skokova i I. Daković sa 13 koševa i 12 skokova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa ŽKK "Jedinstvo" iz Tuzle.

KK "Gradiška": S. Škrbić 13, M. Škrbić 5, Pajić, Bosić, Šobot 20, Mijatović, Protić 4, S. Vidović, Jošić, Bjelić, M. Vidović, Gagić. Trener: Mihajilo Trivunović.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 9, Savić 4, Dostinić 15, Milaković 19, I. Daković 13, Čičković, Radović 1, Suvajac, Đogo, Bovan, Glušac. Trener: Milorad Nadaždin.