U 5. kolu Prve lige Republike Srpske ŽOK "Leotar" je pobijedio ekipu "Bratunna" iz istoimenog mjesta rezultatom 3:1 (25:20, 15:25, 25:13, 26:24). Ovo je treća pobjeda Trebinjki.

Prvi set domaća ekipa je dobila sa pet poena razlike 25:20, ali su se gošće u drugom setu revanširale jer su ga dobile ubjedljivo sa 15:25.

Izgubljeni drugi set nije ostavio traga na ekipu Leotara jer su se u trećem vratile i sigurnom igrom ga dobile sa 25:13.

Najneizvjesniji je bio četvrti set gdje je viđena lijepa i atraktivna odbojka i borba za svaki poen. Domaće igračice su ga nakon teške i izjednačene borbe dobile na razliku 26:24.

U narednom kolu Leotar gostuje OK "Crvena Zvijezda" u Obudovcu.

ŽOK "Leotar": A. Radović, Đedović, Divljan, Vukoje, Mijanović, Berak, Milović, M. Radović, Turanjanin, Vulić, Đajić. Trener: Mišo Pešić.

ŽOK "Bratunac": Janković, Radović, Grozdanić, Bogunović, Karić, J. Stevanović, Brklja, Todić, Simić, Stojanović, Stjepanović, M. Stevanović, Beatović, Mlađenović. Trener: Radovan Petković.