Plivači Leotara osvojili su 11 medalja, od čega je 5 zlatnih, četiri srebrne i dvije bronzane, dok je pehar za najuspješniju plivačicu u pojedinačnoj kategoriji osvojila Marija Kurtović na 7. Međunarodnom plivačkom mitingu u Sarajevu, a u organizaciji Plivačkog kluba „Sharks“.

Na takmičenju je učestvovalo  ukupno 24  kluba  sa 479 takmičara od čega je 290 u muškoj i 189 u ženskoj konkurenciji.

Plivački klub „ Leotar “ na ovom takmičenju predstavljala su 23 plivača : Aleksej Ristić, Andrej Kisin, Damjan Bokun, David Vučinić, Dimitrije Lozo, Luka Berak, Luka Đurić, Matija Ateljević, Mihailo Bodiroga, Momčilo Radović, Radomir Popović, Stefan Tasovac,  Uroš Kovačina, Uroš Ratković, Vasilije Supić, Vito Koprivica, Bojana Popović, Ines Radulović, Irina Ćurić, Lana Kovač, Lena Radulović, Marija Kurtović, Sara Ratković i Viktorija Varaga.

Zlatne medalje osvoijili su: Luka Berak u diciplinama 25 metara slobodno i 25 metara leđno, Marija Kurtović u disciplinama 50 metara slobodno, 50 metara leđno i 50 metara prsno.

Srebrne medalje osvojili su: Lena Radulović u disciplini 50 metara slobodno, Sara Ratković u disciplini 50 metara leđno, Marija Kurtović u disciplinama 50 metara delfin i 100 metara mješovito.

Bronzane medalje osvojili su: Stefan Tasovac u disciplini 50 metara delfin i Marija Kurtović u disciplini 100 metara slobodno.

U ekipnom plasmanu od ukupno 26 klubova učesnika mitinga, plivači PK Leotara zauzeli su sedmo mjesto .