Na "17. Međunarodnom memorijalnom mitingu "Božo Gagro" u Čitluku članovi AK "Trebinje" su osvojili 10 medalja i to po tri zlatne i srebrne i četiri bronzane.

Zlatne medalje osvojile su Emilija Pikić u konkurenciji starijih pionirki u disciplini skok u dalj, Mara Nožica u konkurenciji mlađih pionirki u disciplini 300m i Ana Nožica u trci na 60m u konkurenciji cicibanki.

Srebrne medalje osvojili su Ana Nožica u trci na 200m u konkurenciji cicibanki, Jakov Perišić Glebov u konkurenciji mlađih pionira i Nenad Krstović u konkurenciji starijih pionira obojica u skoku u dalj.

Treća mjesta osvojili su Aleksa Vujnović u trci na 200m. u konkurenciji cicibana, Nenad Krstović na 60m stariji pioniri, Mara Nožica u disciplini skok u dalj i najmlađa takmičarka u konkurenciji 2015. godište Jovana Bašić u trci na 60m.

Na takmičenju je bilo 20 klubova iz BiH i Hrvatske sa oko 400 atletičara, a na programu su bile 44 atletske discipline (22 za muške i 22 za žene) u svim uzrasnim kategorijama.