.jpg)
У граду је данас било људи, али је вријеме било поприлично спарно. Љето је почело, па не треба да нас чуди што тек најављују високе температуре ваздуха и препоруке да се од 11.00 до 17.00 часова без пријеке потребе не излажемо сунцу.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
У граду је данас било људи, али је вријеме било поприлично спарно. Љето је почело, па не треба да нас чуди што тек најављују високе температуре ваздуха и препоруке да се од 11.00 до 17.00 часова без пријеке потребе не излажемо сунцу.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Шта Ви мислите о овоме?