
I ove subote Jovan Vidaković napravio je foto-priču sa trebinjskih ulica. Iako je bilo poprilično vruće, ljudi nije falilo.
Uživajte u fotografijama.

















I ove subote Jovan Vidaković napravio je foto-priču sa trebinjskih ulica. Iako je bilo poprilično vruće, ljudi nije falilo.
Uživajte u fotografijama.
















Šta Vi mislite o ovome?