
Матуранти Гимназије "Јован Дучић" вечерас су у дефилеу прошли улицама града. Младост и љепоту поздравили су бројни Требињци.
Уживајте у фотографијама.








































Матуранти Гимназије "Јован Дучић" вечерас су у дефилеу прошли улицама града. Младост и љепоту поздравили су бројни Требињци.
Уживајте у фотографијама.







































Шта Ви мислите о овоме?