U 17. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio ŽKK "Konjic" iz istoimenog mjesta rezultatom 78:57 (27:10, 19:13, 15:21, 17:13). Na ovaj način malene su došle do devete pobjede u prvenstvu.

Domaće igračice su već nakon pet minuta igre imale plus devet koševa razlike 15:6, a nakon prvih deset minuta na semaforu je pisalo 27:10. Tokom druge četvrtine Trebinjke su imale i 26 koševa prednosti 44:18 i 46:20, ali se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 46:23.

Gošće su u trećoj četvrtini polako smanjivale razliku i u 28. minutu došle su na minus 12 koševa - 52:40, ali se u posljednjih deset minuta ušlo sa 61:44.

Četvrti period ekipa Milorada Nadaždina riješila je u svoju korist sa četiri koša razlike 17:13 za konačan rezultat 78:57.

Kod pobjednika dvije igračice imale su dabl-dabl učinak i to Pažin sa 22 koša i 15 skokova kao i Milaković sa 10 koševa i toliko skokova, a kod gošći Voloder je imala dabl-dabl učinak sa 22 koša i 11 skokova.

U narednom kolu Leotar 03 gostuje u Banja Luci ekipi KK "Orlovi".

ŽKK "Leotar03": M. Daković 7, Pažin 22, Dostinić 16, Milaković 10, Putica 9, Gudelj 4, Savić 2, I. Daković, Gutić 1, Radović 2, Šapurić 5, Glušac. Trener: Milorad Nadaždin.

ŽKK "Konjic": Džajić 2, Kadić 10, Mustafica 13, Ramić 3, Voloder 22, Buturović 3, Lapo, Kudović, Tabak, Pekić 4. Trener: Neven Pejković.