U 12. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio KK "Čelik" iz Zenice rezultatom 69:56 (23:11, 8:10, 23:17, 15:18). Ovo je šesta pobjeda Trebinjki i revanširale su se gošćama za poraz u Zenici.

Malene su furiozno počele i povele sa 8:0, a gošće su prve poene dale tek u četvrtom minutu. U petom minutu bilo je 12:6, a najveća prednost u toku prve četvrtine bila je plus 12 koševa pri rezultatu 23:11 sa kojim se i završila prva četvrtina.

Tokom drugih deset minuta bilo je i plus 16 (27:11), ali su gošće smanjile prednost tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 31:21.

Zeničanke su u trećoj četvrtini smanjile rezultat na 39:33 u 25. minutu, ali su domaće igračice dodale gas i do kraja četvrtine napravile seriju 15:5 tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa 54:38.

Ekipa Milorada Nadaždina je u četvrtom periodu imala i najvišu prednost od plus 17 koševa - 63:46 i 68:51, ali je na kraju utakmica završila rezultatom 69:56.

U narednom kolu Trebinjke gostuju u Banjaluci ekipi KK "Mladi Krajišnik".

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 7, Gudelj 3, Pažin 6, Dostinić 23, Milaković 12, Savić, I. Daković 6, Brnjašić, Mrdić, Mihmić 9, Šapurić, Putica 3. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Čelik": Huskanović 2, Bilić 4, Selimović 21, Ahmić 16, Bašić 3, Indžić, Čaušević 1, Kozica 2, Pašalić, Omerdić 7, Mačkić, Zukić. Trener: Arnel Mujkanović.