U 9. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" slavio nad KK "Jedinstvo" iz Tuzle 87:60 (24:13, 18:17, 25:11, 20:19).

Trebinjke su već na početku utakmice dale do znanja gošćama da nemaju šta da traže u Trebinju. Prvih deset minuta dobile su sa 11 koševa prednosti, a drugu sa jednim te se na odmor otišlo sa rezultatom 42:30.

U trećoj četvrtini domaće igračice dodale su gas i ovaj period završile u svoju korist sa 25:11. Posljednjih deset minuta ekipa Milorada Nadaždina bila je bolja za jedan koš tako da je nakon 40. minuta na semaforu pisalo 87:60.

Kod domaćina pet igračica imalo je dvocifren koš učinak, a tri su imale dabl-dabl i to mlada M. Daković sa 11 koševa i 15 asistencdnija, Begenišić sa 13 koševa i 15 skokova te Milaković sa 11 koševa i 15 skokova, dok je Gudelj dala 21, a Dostinić 14 koševa. Kod gošći najefikasnije su bile Hopkins sa 23 i Razić sa 19 koševa.

U narednom kolu Malene gostuju u Banovićima kod KK "RMU Banovići".

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 11, Gudelj 21, Dostinić 14, Milaković 11, Begenišić 13, Savić 2, I. Daković 2, Pažin 8, Gutić 1, Radovanović, Šapurić 2, Putica 2. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Jedinstvo": Hopkins 23, Ruščuklić 14, Smajić 4, Razić 19, Nurkić, Bećirović, Šaćirović, Ramić, Kuljančić, Halilović. Trener: Ozren Selešković.